• NAUKA ZDALNA

• Szanowni Państwo,

decyzją MEiN od poniedziałku 22 marca 2021 roku do

dnia 11 kwietnia 2021 roku uczniowie klas 1-3 przechodzą na naukę zdalną.

Jednocześnie do dnia 11 kwietnia 2021 roku przedłużona zostaje nauka zdalna w klasach 4-8.

Oddział przedszkolny pracuje stacjonarnie bez zmian.

• RATUJMY NASZĄ ZIEMIĘ 🌳🌲🌷🌼🌻

• Ratujmy naszą Ziemię.

Planeta Ziemia, od nas zależy jej los. Nie potrafi krzyczeć, w milczeniu przyjmuje nasze działania. Zadbajmy o nią , jeśli nie codziennie to chociaż okazjonalnie.

Na pewno się nam odwdzięczy śpiewem ptaków, zapachem kwiatów, leśną ciszą.

Proponuję trochę wiedzy i działania z okazji wydarzeń związanych z naszą Planetą.

22 marca przypada Światowy Dzień Wody.

Wodo, nie masz ani smaku, ani koloru, ani zapachu, nie można ciebie opisać, pije się ciebie, nie znając ciebie. Nie jesteś niezbędną do życia: jesteś samym życiem."

Antoine de Saint-Exupery

Obejrzyj materiał dotyczący wody. To jest nasza wirtualna gazetka szkolna .

• REKRUTACJA 2021/2022

• Dnia 1 marca rozpoczęła się rekrutacja do Oddziału Przedszkolnego oraz klas pierwszych.Wnioski o przyjęcie dziecka ( do pobrania ze strony internetowej naszej szkoły lub z sekretariatu) można składać do 19 marca 2021 roku w sekretariacie szkoły.Rodzice lub prawni opiekunowie dzieci, które uczęszczają do naszego Oddziału Przedszkolnego wypełniają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.