• "Młodzież Zapobiega Pożarom"

• 19.03.2019

16 marca odbyła się 43 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" na szczeblu gminnym.

Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa dwunastu uczniów od klasy IV do klasy VIII.

Zajęliśmy wysokie miejsca:

W kategorii klas lV - VI:
            I miejsce: Krystian Łyczywek
            ll miejsce: Amelia Łyczywek
            III miejsce: Karol Kurzeja
            IV miejsce: Dominka  Golińska

Kategoria klasy VII, VIII i Gimnazjum:
            I miejsce:  Zuzanna Serafin

Nasi uczniowie będą reprezentować Gminę Pruszcz na szczeblu powiatu.

Życzymy powodzenia!

Fot. A. Ł.

• Mini koszykówka - chłopcy

• 14.03.2019

Nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce w gminnych rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w mini koszykówkę. Gratulacje.

• Mini koszykówka - dziewczęta

• 12.03.2019

Uczennice naszej szkoły zajęły trzecie miejsce w gminnych rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w mini koszykówkę. Gratulacje.

• Rekolekcje Wielkopostne

• 01.03.2019

Rekolekcje Wielkopostne w dniach 06.03.2019 - 08.03.2019 w kościele w Serocku.Po rekolekcjach uczniowie kl. VII i VIII uczestniczą w zajęciach doradztwa zawodowego według planu podanego przez wychowawcę.