• Dzień Ziemi 24.04.2019

• Dzień Ziemi 24.04.2019 - plan dnia

* lekcja 1,2,3 odbywa się według planu lekcji,

* od godz. 10.35 - do godz. 12.15 klasy pod opieką wychowawców - sprzątanie terenu,

* od godz. 12.15 - do godz. 13.10 - grill,

* uczniowie wszystkich klas kończą zajęcia o godzinie 13.15

• Informacja

• Kierując się potrzebami naszych uczniów, ich rodziców, naszej szkolnej społeczności i środowiska lokalnego pracownicy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łowinku postanowili zakończyć strajk z dniem 18 kwietnia.Postulaty nie zostały spełnione i nadal konieczna jest dyskusja nad kondycją oświaty i rolą każdego z nas w tworzeniu lepszej szkoły mimo braku zmian systemowych.

Do takich rozmów serdecznie zapraszam.

dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Janusza Korczakaw Łowinku

• INFORMACJA

• W związku z trwającą akcją strajkową nauczycieli i pracowników oświaty informujemy, że Przegląd Teatrów Ekologicznych " Eko - Teatr" i wręczenie nagród w konkursie plastycznym " Fauna i flora powiatu świeckiego" zostaje przełożony na 11 czerwca 2019 r., godz 9.00.Termin nadsyłania prac plastycznych wydłużamy do 24 maja 2019 r.

• Drodzy Rodzice,

Rozpoczęty 8 kwietnia strajk pracowników oświaty będzie jutro (piątek) kontynuowany. Jak podczas każdego dnia protestu te dzieci, które potrzebują opieki będą miały ją zapewnioną w szkole. Jeśli jest taka możliwość, prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

• Informacja

• W związku z trwającą akcją protestacyjną - strajkiem " Drzwi otwarte w Zeróweczce" zaplanowane na 11 kwietnia 2019 roku zostają przełożone. O terminie zostaną Państwo poinformowani.

dyrektor Szkoły Podstawowej

• INFORMACJA

• Drodzy Rodzice,Rozpoczęty 8 kwietnia strajk pracowników oświaty będzie jutro (czwartek) kontynuowany. Jak podczas każdego dnia protestu te dzieci, które potrzebują opieki będą miały ją zapewnioną w szkole. Jeśli jest taka możliwość, prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

• Drodzy Rodzice,

Rozpoczęty 8 kwietnia strajk pracowników oświaty będzie jutro (środa) kontynuowany. Jak podczas każdego dnia protestu te dzieci, które potrzebują opieki będą miały ją zapewnioną w szkole. Jeśli jest taka możliwość, prosimy o pozostawienie dzieci w domach.