• "Akademia Młodego Ekologa"

• Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od gali. Nasza szkoła w finale II edycji konkursu Ekologiczny Edukator Szkolny. Realizowalismy projekt Akademia Młodego Ekologa. Mają Dekowska uczennica  kl.VIII  została ambasadorka projektu.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Zebranie rodziców z wychowawcami odbędzie się 12 września 2019 roku o godzinie 16:30.

• PIĘKNY MURAL W NASZEJ SZKOLE

• Wakacje dobiegają końca… pogoda dopisuje i zachęca do korzystania z letniego wypoczynku. A w naszej szkole grupa zapalonych dziewcząt zamiast korzystać z ostatnich chwil wolnych od zajęć – zabrała się ostro do pracy i stworzyła mural w ramach realizowanego w naszej szkole projektu„Kolor serca”. Dzięki funduszom pozyskanym z GKPiRPA w Pruszczu, zakupiono niezbędne materiały do jego wykonania . „Świat jest piękny, kolorowy i tak bardzo zróżnicowany”. Zobaczcie efekty pracy Emilii, Martyny, Amelii, Anki, Zuzi i Mileny. Dziękujemy dziewczyny!😍

• PROJEKT ERASMUS +

• ERASMUS+ w naszej szkole!

Miło mi poinformować, że od września nasza szkoła będzie realizowała międzynarodowy projekt „H.E.L.P.: The Truth”. Komisja Europejska w pełni finansuje nasze wszystkie działania projektowe. Uczniowie z Polski, Niemiec, Norwegii, Grecji i Portugalii przez dwa lata skupią się na niezwykle ważnej wartości w życiu człowieka jaką jest PRAWDA. Będzie filozoficznie i naukowo, a wszystkie działania będą się odbywały podczas projektowych spotkań uczniów w szkole oraz w trakcie wymian międzynarodowych. Nasi uczniowie przez tydzień będą mieszkali w domach swoich rówieśników i chodzili z nimi do szkoły. Zorganizowane zostaną cztery takie wyjazdy. My również już w maju 2020 roku będziemy gościć w Łowinku uczestników projektu.

Drodzy uczniowie już dziś szlifujcie swój angielski, by móc się porozumiewać podczas atrakcyjnych wyjazdów!

Zapraszam do udziału w projekcie.

Hanna Kozakiewicz