• Dzień Ziemi 24.04.2019

• Dzień Ziemi 24.04.2019 - plan dnia

* lekcja 1,2,3 odbywa się według planu lekcji,

* od godz. 10.35 - do godz. 12.15 klasy pod opieką wychowawców - sprzątanie terenu,

* od godz. 12.15 - do godz. 13.10 - grill,

* uczniowie wszystkich klas kończą zajęcia o godzinie 13.15

• Informacja

• Kierując się potrzebami naszych uczniów, ich rodziców, naszej szkolnej społeczności i środowiska lokalnego pracownicy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łowinku postanowili zakończyć strajk z dniem 18 kwietnia.Postulaty nie zostały spełnione i nadal konieczna jest dyskusja nad kondycją oświaty i rolą każdego z nas w tworzeniu lepszej szkoły mimo braku zmian systemowych.

Do takich rozmów serdecznie zapraszam.

dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Janusza Korczakaw Łowinku

• INFORMACJA

• W związku z trwającą akcją strajkową nauczycieli i pracowników oświaty informujemy, że Przegląd Teatrów Ekologicznych " Eko - Teatr" i wręczenie nagród w konkursie plastycznym " Fauna i flora powiatu świeckiego" zostaje przełożony na 11 czerwca 2019 r., godz 9.00.Termin nadsyłania prac plastycznych wydłużamy do 24 maja 2019 r.

• Drodzy Rodzice,

Rozpoczęty 8 kwietnia strajk pracowników oświaty będzie jutro (piątek) kontynuowany. Jak podczas każdego dnia protestu te dzieci, które potrzebują opieki będą miały ją zapewnioną w szkole. Jeśli jest taka możliwość, prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

• Informacja

• W związku z trwającą akcją protestacyjną - strajkiem " Drzwi otwarte w Zeróweczce" zaplanowane na 11 kwietnia 2019 roku zostają przełożone. O terminie zostaną Państwo poinformowani.

dyrektor Szkoły Podstawowej

• INFORMACJA

• Drodzy Rodzice,Rozpoczęty 8 kwietnia strajk pracowników oświaty będzie jutro (czwartek) kontynuowany. Jak podczas każdego dnia protestu te dzieci, które potrzebują opieki będą miały ją zapewnioną w szkole. Jeśli jest taka możliwość, prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

• Drodzy Rodzice,

Rozpoczęty 8 kwietnia strajk pracowników oświaty będzie jutro (środa) kontynuowany. Jak podczas każdego dnia protestu te dzieci, które potrzebują opieki będą miały ją zapewnioną w szkole. Jeśli jest taka możliwość, prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

im. Janusza Korczaka w Łowinku

• "Młodzież Zapobiega Pożarom"

• 19.03.2019

16 marca odbyła się 43 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" na szczeblu gminnym.

Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa dwunastu uczniów od klasy IV do klasy VIII.

Zajęliśmy wysokie miejsca:

W kategorii klas lV - VI:
            I miejsce: Krystian Łyczywek
            ll miejsce: Amelia Łyczywek
            III miejsce: Karol Kurzeja
            IV miejsce: Dominka  Golińska

Kategoria klasy VII, VIII i Gimnazjum:
            I miejsce:  Zuzanna Serafin

Nasi uczniowie będą reprezentować Gminę Pruszcz na szczeblu powiatu.

Życzymy powodzenia!

Fot. A. Ł.

• Mini koszykówka - chłopcy

• 14.03.2019

Nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce w gminnych rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w mini koszykówkę. Gratulacje.

• Mini koszykówka - dziewczęta

• 12.03.2019

Uczennice naszej szkoły zajęły trzecie miejsce w gminnych rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w mini koszykówkę. Gratulacje.

• Rekolekcje Wielkopostne

• 01.03.2019

Rekolekcje Wielkopostne w dniach 06.03.2019 - 08.03.2019 w kościele w Serocku.Po rekolekcjach uczniowie kl. VII i VIII uczestniczą w zajęciach doradztwa zawodowego według planu podanego przez wychowawcę.

• Ortograficzny piątek

• 06.02.2019

Kolejne podsumowanie klasowego konkursu ,,Ortograficzny piątek". Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• Witamy po feriach!

• 28.01.2019

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Witamy po feriach!.

Drodzy Uczniowie,
            mam nadzieję, że kończące się ferie były dla Was czasem wypoczynku. Czeka na Was odmieniona szkoła i zajęcia w nowej pracowni przyrodniczej.
            Do zobaczenia w poniedziałek,

• FERIE 2019

• 10.01.2019

Wyjazdy w czasie ferii zimowych 2019

Każdy wtorek zbiórka w szkole godz: 9:30 – powrót ok godz. 13.30

15.01.2019 - basen Perła w Bydgoszczy

22.01.2019 - basen Perła w Bydgoszczy

(obowiązkowo: czepek, klapki, ręcznik)

Każdy czwartek zbiórka w szkole godz: 9:30 – powrót ok godz. 13.30

17.01.2019 - lodowisko Torbyd Bydgoszcz

24.01.2019 - lodowisko Torbyd Bydgoszcz

(obowiązkowo: legitymacja szkolna)

Możliwość wypożyczenia łyżew na własny koszt.

• Zaproszenie!

• 04.01.2019

Zapraszamy Rodziców do udziału w warsztatach realizowanych w ramach projektu Uniwersytet Młodych Odkrywców. Szczegóły i zgłoszenia w sekretariacie szkoły.